Back to Top
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Full HD | |
| Auto focus | |
| Zoom capability | |
| Digital zoom | 4 x |
| Plug and Play |
| Built-in microphone | |
| Interface | USB |
| Product colour | Black |
| Mounting type | Clip |
| Width | 94 mm (3.67 ") |
| Depth | 43.3 mm (1.69 ") |
| Height | 71 mm (2.77 ") |
| Weight | 162 g (0.36 lbs) |
| Quantity | 1 |
| Manual |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
