Back to Top
| Product colour | White |
| Brand compatibility | Logitech |
| Compatible products | Scribe |
| Width | 77.6 mm (3.03 ") |
| Depth | 93 mm (3.63 ") |
| Height | 77.6 mm (3.03 ") |
| Weight | 70 g (0.15 lbs) |
| Storage temperature (T-T) | -30 - 70 °C |
| Package width | 100.8 mm |
| Package depth | 117.7 mm |
| Package height | 83.2 mm |
| Package weight | 180 g |
| Quantity | 1 |
| 1640 | |
| 246 | |
| 212 | |
| 182 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
