Back to Top
| Product type | Microphone |
| Product colour | Silver |
| Placement supported | Desk |
| Cable length | 1.8 m |
| Maximum operating distance | 12 m |
| Housing material | Plastic |
| Microphone direction type | Omnidirectional microphone |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | 3.5mm |
| Quantity | 2 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
