Back to Top
| Product colour | Black |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN data rates | 100 Mbit/s |
| Brand compatibility | Yealink |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | RJ-45 |
| HDMI input ports quantity | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Width | 123 mm (4.8 ") |
| Depth | 49 mm (1.91 ") |
| Height | 16.8 mm (0.66 ") |
| Weight | 76 g (0.17 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.