Back to Top
| Product colour | Black |
| Minimum screen size compatibility | 76 " |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Width | 764 mm (29.8 ") |
| Height | 579.8 mm (22.61 ") |
| Weight | 4898.7 g (10.8 lbs) |
| Package width | 681.9 mm |
| Package depth | 136.9 mm |
| Package height | 447 mm |
| Package weight | 6899.1 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.