Back to Top
| Number of shelves | 3 shelves |
| Product colour | Wood colour |
| Frame material | Steel |
| Shelves material | Metal |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Handle(s) |
| Width | 914.4 mm (35.66 ") |
| Depth | 469.9 mm (18.33 ") |
| Height | 1104.9 mm (43.09 ") |
| Weight | 31297 g (69 lbs) |
| Package weight | 33112 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.