Back to Top
| Connector gender | Male connector/Male connector |
| Cable colour | Green |
| Cable type | CAT6a |
| Cable length | 4.57 m |
| Weight | 170 g (0.37 lbs) |
| Package width | 19.60 mm |
| Package depth | 199 mm |
| Package height | 210 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
