Back to Top
| Maximum input power | 10 mW |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 80 dB |
| Impedance | 32 Ω |
| Driver unit | 10 mm |
| Noise reduction | |
| Brand compatibility | Universal |
| Intraaural headphones type | Earbuds |
| 3.5 mm connector | |
| Cable length | 1 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Product colour | White |
| Wearing style | In-ear |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.