Back to Top
| Gain | 28 dB |
| Frequency range | 47 - 860 MHz |
| Cable length | 8.77 m |
| Dimensions (WxDxH) | 629.92 x 789.93 x 389.89 mm |
| Power requirements | AC 110/220V |
| Impedance | 75 Ω |
| Weight | 1438 g (3.17 lbs) |
| Package dimensions (WxDxH) | 134.87 x 394.96 x 245.10 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.