Back to Top
| Gain | 28 dB |
| Frequency range | 47 - 860 MHz |
| Cable length | 15.24 m |
| Maximum range | 193120 m |
| Dimensions (WxDxH) | 718.81 x 655.31 x 449.58 mm |
| Power requirements | AC 110 - 127V |
| Impedance | 75 Ω |
| Weight | 1619 g (3.57 lbs) |
| Package dimensions (WxDxH) | 469.9 x 109.21 x 254 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.