Back to Top
| Placement | Indoor |
| Product colour | Black |
| Frequency range | 47 - 860 MHz |
| Gain | 30 dB |
| Supported radio bands | FM, UHF, VHF |
| Impedance | 75 Ω |
| LED indicators | Y |
| Voltage | 110 - 127 V |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.