Back to Top
| Product colour | Black |
| Maximum video resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Cable length | 1.8 m |
| Weight | 317.5 g (0.7 lbs) |
| Package length | 177.8 mm |
| Package width | 152.4 mm |
| Package height | 38.1 mm |
| Package weight | 317.5 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.