Back to Top
| Product type | Wall mount |
| Product colour | Black |
| Placement supported | Wall |
| Wall mountable | |
| Brand compatibility | Vaddio |
| Compatible products | ConferenceSHOT 10 / ConferenceSHOT FX |
| Housing material | Steel |
| Width | 128.524 mm (5.01 ") |
| Depth | 187.96 mm (7.33 ") |
| Height | 127 mm (4.95 ") |
| Harmonized System (HS) code | 85299097 |
| Quantity | 1 |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.