Back to Top
| Connector type | TNC |
| Connector 1 | RP-TNC |
| Connector gender | Male connector/Female connector |
| Impedance | 50 Ω |
| Product colour | Silver |
| Housing material | Brass |
| Certification | RoHS |
| Diameter | 13 mm |
| Width | 29 mm (1.13 ") |
| Package weight | 20 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.