Back to Top
| Connector type | BNC |
| Connector 1 | BNC |
| Connector gender | Male connector |
| Housing material | Brass |
| Product colour | Silver |
| Certification | RoHS |
| Diameter | 14.5 mm |
| Width | 25 mm (0.98 ") |
| Package weight | 10 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.