Back to Top
| Page yield | 29000 pages |
| Print technology | Laser |
| Original | |
| Product colour | Black |
| Compatibility | WorkCentre™ Pro 40 Color Multifunction System, DocuColor 1632™, WorkCentre Pro 32 Color Multifunction System, Fiery™ EX3535, WorkCentre™ M24, DocuColor 3535™, CopyCentre C40 Color™ Digital Copier, Creo™ Spire™ CXP3535e, DocuColor™ 2240, Splash™ G3535, CopyCentre C32 Color™ Digital Copier |
| Package dimensions (WxDxH) | 155 x 580 x 190 mm |
| Package width | 152 mm |
| Package depth | 552 mm |
| Package height | 167 mm |
| Package weight | 1224 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.