Back to Top
| Page yield | 35000 pages |
| Original | |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Japan |
| Compatibility | Phaser 6360 Phaser 6300/6350 |
| Width | 340 mm (13.26 ") |
| Depth | 405 mm (15.8 ") |
| Height | 225 mm (8.78 ") |
| Weight | 3810.2 g (8.4 lbs) |
| Package width | 343 mm |
| Package depth | 406 mm |
| Package height | 222 mm |
| Package weight | 3810 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.