Back to Top
| Page yield | 48000 pages |
| Print technology | Laser |
| Original | |
| Country of origin | Netherlands |
| Printing colours | Yellow |
| Quantity | 1 |
| Product colour | Black |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | Phaser 6510, WorkCentre 6515 |
| Width | 190 mm (7.41 ") |
| Depth | 450 mm (17.55 ") |
| Height | 165 mm (6.44 ") |
| Weight | 1152.1 g (2.54 lbs) |
| Package width | 450 mm |
| Package depth | 167.6 mm |
| Package height | 190 mm |
| Package weight | 1152 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.