Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 16800 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink C600 |
| Cartridge capacity | Extra (Super) High Yield |
| Product colour | Black, Magenta |
| Package width | 203.2 mm |
| Package depth | 94 mm |
| Package height | 101.6 mm |
| Package weight | 399 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.