Back to Top
| Multipack | |
| Page yield | 16500 pages |
| Printing colours | Magenta |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink C8000 |
| OEM code | 106R04047 |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Package width | 461 mm |
| Package depth | 76 mm |
| Package height | 73 mm |
| Package weight | 475 g |
| Package type | Box |
| Toner cartridge | |
| Original | |
| 16500 | |
| Black |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.