Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 25000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | 4250V_S 4250V_SL 4250V_ST 4250V_STF 4250V_STFL 4250V_STL 4250V_STLQ 4250V_STLR 4250V_STQ 4250V_STR 4250V_X 4250V_XF 4250V_XL 4250V_XT 4250V_XTF 4250V_XTL 4250V_XTLQ 4250V_XTLR 4250V_XTQ 4250V_XTR 4260V_S 4260V_SL 4260V_ST 4260V_STF 4260V_STFL 4260V_STL 4260V_STLQ 4260V_STLR 4260V_STQ 4260V_STR 4260V_X 4260V_XF 4260V_XL 4260V_XT 4260V_XTF 4260V_XTL 4260V_XTLQ 4260V_XTLR 4260V_XTQ 4260V_XTR |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Product colour | Black |
| Country of origin | Korea |
| Width | 285 mm (11.12 ") |
| Depth | 435 mm (16.97 ") |
| Height | 175 mm (6.83 ") |
| Package length | 421.6 mm |
| Package width | 167.6 mm |
| Package height | 287 mm |
| Package weight | 1628.4 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.