Back to Top
| Built-in drum unit | |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 25000 pages |
| Multipack | |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | VersaLink B600/B605/B610/B615 |
| Package width | 125.9 mm |
| Package depth | 125.9 mm |
| Package height | 336 mm |
| Package weight | 828 g |
| Package type | Box |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.