Back to Top
| Printing colours | Yellow |
| Quantity | 1 |
| Page yield | 30000 pages |
| Country of origin | Japan |
| Compatibility | Phaser 7400 |
| Weight | 2404 g (5.3 lbs) |
| Package weight | 2404 g |
| Package dimensions (WxDxH) | 165 x 533 x 203 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.