Back to Top
| Printing colours | Black |
| Page yield | 115000 pages |
| Print technology | Laser |
| Compatibility | C950de, X950de, X952de, X954de |
| Package weight | 1550 g |
| Package dimensions (WxDxH) | 151 x 591 x 154 mm |
| Package dimensions (W x D x H) | 5.94 x 23.27 x 6.06 " |
| Quantity per pallet | 72 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.