Back to Top
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | VersaLink B600, B605, B610, B615 |
| Roller lifetime | 200000 pages |
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 85 mm (3.32 ") |
| Depth | 320 mm (12.48 ") |
| Height | 85 mm (3.32 ") |
| Number of products included | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.