Back to Top
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Multifunctional |
| Compatibility | C310 |
| Type | Waste toner container |
| Product colour | Black |
| Maximum capacity | 25000 sheets |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 192 mm |
| Package depth | 465 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 748 g |
| Package type | Box |
| Plastic |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.