Back to Top
| Brand compatibility | Xerox |
| Device compatibility | Laser/LED printer |
| Compatibility | VersaLink C500, VersaLink B605/B615, VersaLink C605, VersaLink C600, VersaLink C505, VersaLink B600/B610 |
| Roller lifetime | 100000 pages |
| Country of origin | Netherlands |
| Width | 115 mm (4.49 ") |
| Depth | 170 mm (6.63 ") |
| Height | 45 mm (1.76 ") |
| Number of products included | 1 pc(s) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.