Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 10000 pages |
| Printing colours | Black |
| Compatibility | 3635MFPV_S 3635MFPV_ST 3635MFPV_STS 3635MFPV_X |
| Country of origin | China |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Capacity cartridge | 10.000 sheets |
| Box depth (imperial) | 5.3 " |
| Colour | |
| Box height (imperial) | 9.4 " |
| Box width (imperial) | 13.7 " |
| Width | 250 mm (9.75 ") |
| Depth | 350 mm (13.65 ") |
| Height | 135 mm (5.27 ") |
| Package weight (imperial) | 3.62 lb lbs |
| Package dimensions (WxDxH) | 347.979 x 134.619 x 238.759 mm |
| Package length | 134.619 mm |
| Package width | 347.979 mm |
| Package height | 238.759 mm |
| Package weight | 1642 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.