Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 2000 pages |
| Printing colours | Yellow |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 6180V_DN 6180V_N 6180MFPV_D 6180MFPV_N |
| Country of origin | China |
| Certification | ISO/IEC COMP 19798 |
| Width | 215 mm (8.39 ") |
| Depth | 365 mm (14.24 ") |
| Height | 135 mm (5.27 ") |
| Package length | 370 mm |
| Package width | 220 mm |
| Package height | 135 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.