Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 20000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | Xerox |
| Compatibility | 4150V_P 4150V_U 4150p 4150px 4150pxf 4150u |
| Country of origin | Korea |
| Product colour | Black |
| Certification | ISO/IEC 19752 |
| Width | 280 mm (10.92 ") |
| Depth | 420 mm (16.38 ") |
| Height | 175 mm (6.83 ") |
| Package type | Box |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.