Back to Top
| AC outlets quantity | 2 AC outlet(s) |
| Product colour | Grey |
| Nominal input voltage | 115 V |
| Output voltage | 12 V |
| Power supply input frequency | 60 Hz |
| Power consumption | 600 mA |
| Weight | 2360 g (5.2 lbs) |
| Dimensions (WxDxH) | 190.5 x 89 x 216 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.