Back to Top
| AC outlets quantity | 9 AC outlet(s) |
| Product colour | Grey |
| Nominal input voltage | 115 V |
| Power supply input frequency | 60 Hz |
| Output voltage | 12 V |
| Weight | 2080 g (4.59 lbs) |
| Dimensions (WxDxH) | 190.5 x 89 x 216 mm |
| Weight (imperial) | 4.6 lbs |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.