Back to Top
| Type | Mounting kit |
| Product colour | Black |
| RoHS compliance |
| Width | 76 mm (2.96 ") |
| Depth | 13 mm (0.51 ") |
| Height | 114 mm (4.45 ") |
| Weight | 820 g (1.81 lbs) |
| Package width | 165 mm |
| Package depth | 241 mm |
| Package height | 51 mm |
| Package weight | 1060 g |
| Quick installation guide |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
