Back to Top
| Product colour | Black |
| Rack capacity | 48U |
| Width | 107 mm (4.17 ") |
| Depth | 45 mm (1.76 ") |
| Height | 2045 mm (79.76 ") |
| Weight | 2500 g (5.51 lbs) |
| Package width | 64 mm |
| Package depth | 1113 mm |
| Package height | 163 mm |
| Package weight | 2950 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
