Back to Top
| Placement supported | Universal |
| Product colour | White |
| Connecting thread | 3/4 " |
| Wall mountable | |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Axis |
| Compatibility | T94Q01A T92E T93F P13-E Q16-E T92G20 T91E61 |
| Weight | 540 g (1.19 lbs) |
| Width | 130 mm (5.07 ") |
| Depth | 50 mm (1.95 ") |
| Height | 158 mm (6.16 ") |
| PVC |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
