Back to Top
| Type | Mount |
| Product colour | Ivory |
| Housing material | Polycarbonate |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XNP-6120H XNV-6120 6120R 6085 XND-6085V 6085 |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90 % |
| Diameter | 232 mm |
| Height | 135.5 mm (5.28 ") |
| Weight | 605 g (1.33 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.