Back to Top
| Keyboard port type | USB |
| Video port type | VGA |
| Gender | Male connector/Female connector |
| Product colour | White |
| Compatible products | ServSwitch EC |
| Cable length | 1.8 m |
| Package length | 127 mm |
| Package width | 127 mm |
| Package height | 12.7 mm |
| Package weight | 240 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.