Back to Top
| Minimum screen size compatibility | 10 " |
| Maximum weight capacity | 18.1 kg |
| Maximum screen size compatibility | 30 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Number of displays supported | 1 |
| Product colour | Black |
| Weight | 2267 g (5 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.