Back to Top
| CAS latency | 40 |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Component for | Notebook |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory voltage | 1.1 V |
| ECC | |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| REACH, RoHS |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.