Back to Top
| Internal memory | 4 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2666 MHz |
| Component for | PC/server |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory voltage | 1.2 V |
| ECC | |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 4 GB |
| Compatible products | RS4017xs+, RS3618xs, RS3617xs+, RS3617RPxs, RS1619xs+ |
| Unregistered (unbuffered) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.