Back to Top
| Customs code | 8473408000 |
| Tape type | D1 |
| Country of origin | Belgium |
| Material | Vinyl |
| Package type | Box |
| Tape length | 5.5 m |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 34 mm |
| Package depth | 87 mm |
| Package height | 111 mm |
| Package weight | 62 g |
| Width inner carton | 93 mm |
| Depth inner carton | 171 mm |
| Height inner carton | 118 mm |
| Gross weight inner carton | 0.324 kg |
| Net weight inner carton | 0.310 kg |
| Tape size | 19 mm |
| Package volume | 0.328 L |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.