Back to Top
| Customs code | 8473408000 |
| Country of origin | Belgium |
| Tape type | D1 |
| Package type | Box |
| Tape length | 1.5 m |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 34 mm |
| Package depth | 85 mm |
| Package height | 111 mm |
| Package weight | 36 g |
| Quantity inner carton | 5 pc(s) |
| Width inner carton | 93 mm |
| Depth inner carton | 175 mm |
| Height inner carton | 118 mm |
| Net weight inner carton | 0.180 kg |
| Gross weight inner carton | 0.223 kg |
| Quantity outer carton | 25 pc(s) |
| Width outer carton | 131 mm |
| Depth outer carton | 470 mm |
| Height outer carton | 197 mm |
| Gross weight of outer carton | 1.309 kg |
| Net weight of outer carton | 0.900 kg |
| Volume outer carton | 12.129 L |
| Package volume | 0.321 L |
| Tape size | 9 mm |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.