Back to Top
| Type | Housing |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | Ivory |
| Housing material | Aluminium |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Output voltage | 12 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | -35 - 50 °C |
| Width | 184 mm (7.18 ") |
| Depth | 460 mm (17.94 ") |
| Height | 127 mm (4.95 ") |
| Weight | 2500 g (5.51 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.