Back to Top
| Type | Lens |
| Product colour | Black |
| Lens mount interface | CS mount |
| Image sensor size | 1/2.7 " |
| Focal length range (f-f) | 2.8 - 8.5 mm |
| F-number (relative aperture) | 1.2 |
| Megapixel | 12 MP |
| Resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Auto-iris | |
| Auto-iris type | P-Iris |
| Viewing angle, horizontal | 124.7 u00b0 |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | XNB-9002, XNB-8002 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 70 % |
| Storage temperature (T-T) | -30 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 90 % |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.