Back to Top
| Type | Mount |
| Product colour | White |
| Brand compatibility | Hanwha |
| Compatibility | SBP-120HMW/140HMW/160HMW1/180HMW1 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Length (max) | 1098 mm |
| Length (min) | 835 mm |
| Width | 95 mm (3.71 ") |
| Depth | 1000 mm (39 ") |
| Weight | 7620 g (16.8 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.