Back to Top
| Hard drive capacity | 12000 GB |
| Hard drive speed | 7200 RPM |
| Hard drive size | 3.5 " |
| Component for | Server/Workstation |
| Hard drive interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| Bytes per sector | 512 |
| Quantity | 1 |
| Storage drive adapter included |
| Interface | Serial ATA III |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Type | HDD |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.