Back to Top
| Product type | Power supply |
| Product colour | Metallic |
| Internal |
| Total power | 1600 W |
| AC input voltage | 110 - 240 V |
| Width | 84 mm (3.28 ") |
| Depth | 226 mm (8.81 ") |
| Height | 41 mm (1.6 ") |
| Weight | 997.9 g (2.2 lbs) |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.