Back to Top
| Product type | Toner cartridge |
| Black toner page yield | 25000 pages |
| Page yield | 25000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser printing |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | MFP M630z MFP M630dn MFP M630f MFP M630h |
| OEM code | CF281X |
| Storage relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Operating temperature (T-T) | 10 - 32.5 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Width | 391 mm (15.25 ") |
| Depth | 193 mm (7.53 ") |
| Height | 327 mm (12.75 ") |
| Weight | 2450 g (5.4 lbs) |
| Package width | 391 mm |
| Package depth | 193 mm |
| Package height | 327 mm |
| Package weight | 3330 g |
| Package type | Box |
| Original |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
