Back to Top
| Type | Laser cartridge |
| Original | |
| Page yield | 35000 pages |
| Printing colours | Black |
| Print technology | Laser |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | W850n, W850dn |
| Cartridge recollection |
| Package length | 428 mm |
| Package width | 132 mm |
| Package height | 138 mm |
| Package weight | 1130 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.