Back to Top
| Page yield | 23000 pages |
| Print technology | Laser |
| Printing colours | Black |
| OEM code | CB384A |
| Brand compatibility | HP |
| Compatibility | HP Color LaserJet CM6030, CM6030f, CM6040, CM6040f, CP6015dn, CP6015n, CP6015xh |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Width | 603 mm (23.52 ") |
| Depth | 168 mm (6.55 ") |
| Height | 327 mm (12.75 ") |
| Weight | 910 g (2.01 lbs) |
| Package dimensions (WxDxH) | 603 x 168 x 327 mm |
| Package width | 603 mm |
| Package depth | 168 mm |
| Package height | 327 mm |
| Package weight | 3900 g |
on eligible items over $99
30 days
PayPal, Mastercard, Visa, Apple Pay etc.
New customer? Start Here.
